Led Ampül Gizli Kamera

Yaklaşık 15 saat boyunca hafıza kartına kaydeder. Hem video hem ses kaydedebilen Led Ampül gizli kamerayı ister evinizde, ister ofisinizde kullanabilir, şüphe duyduğunuz kişileri saatlerce kayıt altına alarak istenilen net görüntüleri elde edebilirsiniz. Ayrıca Led Ampül kamerayı Messenger ve skype gibi iletişim araçlarında web kamerası olarak da kullanabilirsiniz.

Özellikleri:

Kayıt Formatı: AVI yüksek çözünürlük (HD)
Kayıt Türü: renkli görüntü + ses
Kayıt Süresi: 15 saat
Video Oynatıcı: tak çalıştır, driver veya program gerektirmez.

Led Ampül Gizli Kamera Video Çekimi:

Led Ampül gizli kamera ile normal video kaydı için öncelikle hafıza kartını yuvasına sokup cihazı (ON) tuşuna basarak açmanız gerekmektedir. Açtıktan sonra cihazın üzerinde sürekli olarak mavi renkli ışık yanacaktır. Mavi ışığın sürekli yanması cihazın hazır konumda olduğunu göstermektedir. Video kaydına geçmek için kumanda üzerinde yer alan (video/ses) tuşuna basmanız gerekir. Bu işlemden sonra mavi ışığın iki defa yanıp söndüğünü göreceksiniz, bu işlem video + ses kaydına geçmenize işarettir. Video kaydını durdurmak için tekrar (video/ses) tuşuna basarak mavi ışığın sürekli olarak yanmasını sağlamalısınız. Tüm bu işlemlerin ardından videonuzu hafıza kartına başarıyla kaydetmiş olacaksınız.

Hareket Sensörlü Video Çekimi:

Led Ampül gizli kameranın hareket algılayıcı sensörünü devreye sokmak için kumanda üzerindeki (hareket algılayıcı) tuşuna basmanız gerekir. Daha sonra cihaz üzerindeki ışık hızlıca yanıp sönmeye başlar. Böylelikle cihazın hareket algılayıcı sensörünü çalıştırmış olacaksınız. Şimdi hareket algılayıcı sensörün nasıl işlediğini görelim: cihaz üç (3) dakikada bir mekanda hareket halinde olan kişiyi yada bir nesneyi gözetler. Böylelikle hareket eden kişiyi yada nesneyi otomatik olarak hafıza kartına kaydeder. Bu işlemi bitirmek için de kumanda üzerindeki (hareket algılayıcı) tuşuna tekrar basmanız gerekir.

Fotoğraf Çekimi:

Led Ampül  gizli kamera ile fotoğraf çekmek için cihazı bekleme konumuna getirmeliniz. Daha sonra kumanda üzerinden (Foto çekme) tuşuna basarak mavi ışığın kapanıp tekrar açıldığını göreceksiniz. Bu işlem fotoğraf çekmenizi başarıyla tamamlayıp, hafıza kartına kaydetmenize işarettir.

Görüntüsüz Ses Kaydı:

Led Ampül gizli kamera ile ses kaydetmek için kumada üzerinde bulunan (Ses kayıt) tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu tuşa bastıktan sonra mavi ışığın hızlı bir şekilde yanıp söndüğünü göreceksiniz. Bu işlem ses kaydına başarı ile girdiğinizi göstermektedir. Ses kaydını sonlandırmak için tekrar (ses kayıt) tuşuna basarak mavi ışığın sürekli olarak yandığını göreceksiniz, böylelikle ses kaydını hafıza kartına otomatik olarak kaydetmiş olacaksınız.

Led Ampül Gizli Kamera Teknik Özellikleri:
Kayıt Formatı    :    AVI Yüksek çözünürlük 720 (HD)
Hafıza    :    Micro SD kart (Maximum 32 GB)
Fotoğraf Kayıt Pixel    :    1280 x 960 JPG
Video Kayıt Pixel    :    720 x 640 – 30 FPS
Görüntü Özelliği    :    3.2 MP Sensör
PC Bağlantı    :    USB 1.1-2.0
Şarj Süresi    :    (2-3) saat
Pil özelliği    :    Dahili şarj edilebilir lion batarya (2.200mAh-3.7V)
İşletim Özelliği    :    Windows 98 – 2000 – XP – ME – Vista
Ekstra    :    Uzaktan kumada (15 metre mesafeli)

Etiketler:, ,

Sipariş Formu

Adınız ve Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail Adresiniz

Yaşadığınız Şehir

Yaşadığınız İlçe

Adresiniz

Sipariş Verilen Ürün Adeti

Ödeme Şekli Seçiniz